
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.45 V |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Quiescent Current | 25 mA |
| Max Frequency | 200 MHz |
| Input | Crystal |
| Number of Outputs | 10 |
| Ratio - Input:Output | 3:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$7.14547
Ext.Price$7.14547
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.14547 | $7.14547 |
| 10 | $6.08122 | $60.81220 |
| 25 | $5.67426 | $141.85650 |
| 50 | $5.29454 | $264.72700 |
| 100 | $4.94021 | $494.02100 |
